Bilgisayar-Elektronik ürünleri

2013 yılının ikinci yarısından sonra toptan satış ile birlikte perakende satış da yapmaya karar vererek alışveriş sitemiz olan kozbilshop web sitesini açtık. Web sitemizde kozmetik ürünlerin yanısıra bilgisayarlar (AIO, dokunmatik, laptop, ultrabook, tablet), bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri, hızaşırtma ürünleri ile elektronik ürünleri bulabilirsiniz.

Arctic Silver ürünleri

2012 yılından beri bayisi olduğumuz Arctic Silver ürünleri, dünya çapında, sistem uzmanları tarafından OEM bilgisayarlar, hız aşırtılmış ürünler, sunucular, iş istasyonları ile elektronik, otomotiv ve uçak sektörlerinde yıllardır güvenle ve alternatifi olmayan ürünler olarak başarıyla uygulanmaktadır. ABD üretimi olan ürünlerin en büyük özelliği zamanla bozulmaması ve özelliğini kaybetmemesidir.

Parfümler ve diğer kozmetik ürünler

Her ne durumda olursak olalım, kaç yaşında olursak olalım hepimiz güzel kokmayı severiz. Bu nedenle, Calvin Klein, Davidoff, Tom Ford, Dior, DKNY, D&G, Azzaro, Ed Hardy ve daha yüzlerce marka, mümkün olduğunca en uygun fiyata sizlerle buluşuyor.

symbol

PAO sembol ve hayatımızdaki yeri

Ambalajlı gıda ürünleri ve kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere, ambalajı veya kutusunun kapağı açıldıktan sonra (ambalaj/kutu ile korunan maddenin Oksijen, yani hava ile teması) belli bir süre sonunda bozulan ürünler için kullanıcısına ürün açıldıktan sonra ne kadar süre içinde tüketilebileceği hakkında bilgi veren semboldür. Bu sembol ve bu sembolün kullanımı ile ilgili kurallar evrenseldir; tüm ülkelerde aynıdır. Bu sembol içindeki sayılar bize ürünün açıldıktan sonra kaç ay içinde tüketilebileceğini belirtir; 36M (36 ay), 24M (24 ay) gibi. Dayanıklılığı 3 yıldan fazla olan ürünlerde bu sembolü kullanma zorunluluğu yoktur ve kullanılmaz.