Ürün sayfalarındaki detaylı açıklamaların yanısıra, "Yardım", "Sıkça sorulan sorular" gibi sayfalar şimdiye kadar karşılaşılan sorulara-sorunlara cevap (ya da çözüm) niteliğinde yazılmıştır ve büyük olasılıkla sorunuzun cevabını içermektedir. Buna rağmen ithal edilen ürünlerle ilgili, sorunuzun cevabını bulamadıysanız iletişime geçiniz.

KOZBİL tamamen internet tabanlı bir iş olarak düşünülüp hayata geçirildiğinden telefon ile ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle öncelikle e-posta hesabına yazmayı tercih ediniz. Göndermiş olduğunuz tüm e-postalara 24 saat içinde mutlaka cevap yazılır (websitede cevabı yoksa). Göndereceğiniz e-postalarda size doğrudan ulaşabileceğimiz bir telefon numarası da yazarsanız, beklenmedik durumlarda e-posta yerine telefonla iletişime geçilebilir.

Perakende siparişler için kozbilshop websitesini kullanınız.


Sipariş Toptan

Telefonla sipariş kabul edilmemektedir. WhatsApp, Skype, UpCall hesabımız yoktur. Tüm siparişler yazılı olarak iletilmelidir. Bu sayede yanlış anlaşılmaların engellenmesi amaçlanmıştır. Teslimat, anlaşmalı olduğunuz kargo firması ile yapılır.

Yardım Sık sorulanlar, yardım, ek bilgiler, dökümanlar

Bakınız: Destek

BİLGİ Telefonlara her zaman yanıt vermek mümkün olmadığından öncelikli e-posta göndermeyi tercih ediniz. E-postalara 24 saat içinde yanıt verilir, tarafınıza yanıt ulaşmadıysa e-postanız sunucu tarafından engellendiğinden tarafımıza hiç ulaşmamış olabilir (sebep; logo resmi de dahil olmak üzere resim, geçici e-posta adresi, fake e-posta adresi, hotmail veya mynet e-posta servisleri olabilir).

Numune ürün

Numune ürün gönderimi 01/05/2013 tarihinden itibaren durdurulmuştur.

Bayilik

Siz de Arctic Silver ürünü satmayı düşünüyorsanız ya da satmayı denemek istiyorsanız stoktaki ürünlerden en az 4 adet satın alarak başlangıç yapabilirsiniz. İyi bir kargo sözleşmeniz varsa, ülkemizdeki pek çok dağıtıcının sunduğu -%10 ile %2 arasındaki zarar ve karların çok daha üstünde kar oranları ile satış yapabilirsiniz. E-posta yazarak iletişime geçiniz.