Ürün sayfalarındaki detaylı açıklamaların yanısıra, "Yardım" ve "Sıkça sorulan sorular" sayfaları şimdiye kadar karşılaşılan sorulara-sorunlara cevap (ya da çözüm) niteliğinde yazılmıştır ve büyük olasılıkla sorunuzun cevabını içermektedir. Buna rağmen ithal edilen ürünlerle ilgili, sorunuzun cevabını bulamadıysanız iletişime geçiniz.

KOZBİL tamamen internet tabanlı bir iş olarak düşünülüp hayata geçirildiğinden telefon ile ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle öncelikle e-posta hesabına yazmayı tercih ediniz. Göndermiş olduğunuz tüm e-postalara 24 saat içinde mutlaka cevap yazılır (websitede cevabı yoksa). Göndereceğiniz e-postalarda size doğrudan ulaşabileceğimiz bir telefon numarası da yazarsanız, beklenmedik durumlarda e-posta yerine telefonla iletişime geçilebilir.


Yardım Sık sorulanlar, yardım, ek bilgiler, dökümanlar

Bakınız: Destek

BİLGİ Telefonlara her zaman yanıt vermek mümkün olmadığından öncelikli e-posta göndermeyi tercih ediniz. E-postalara 24 saat içinde yanıt verilir, tarafınıza yanıt ulaşmadıysa e-postanız sunucu tarafından engellendiğinden tarafımıza hiç ulaşmamış olabilir (sebep; logo resmi de dahil olmak üzere resim, geçici e-posta adresi, fake e-posta adresi, hotmail veya mynet e-posta servisleri olabilir).

Sipariş Toptan-Perakende

Telefonla sipariş kabul edilmemektedir.

E-posta ve Telegram mesajlarına cevap verilebilmektedir.


Numune ürün

Numune ürün gönderimi 01/05/2013 tarihinden itibaren durdurulmuştur.


Türkiye'de geçerli tescili yapılmış markalar/isimler:

KOZBiL Kozmetik ve Bilgisayar, Arctic Silver, Albolene, Regenepure, Klima Grip, Klima Facade, Mintoes

Tescilli alan adları:

kozbil.com, kozbilshop.com, kozbil.com.tr, hepsisizin.net