Nereden satın alınır?

Toptan sipariş

Toptan sipariş için müşteriye iki seçenek sunulmuştur:

1- Kredi kartı/Banka kartı ile ya da havale/EFT ile ödeme yapıp satın almak için kozbilshop.com web sitesine üye olup, üye olunan e-posta hesabı ile tarafımıza e-posta gönderiniz. Bayi üyeliğiniz aktif olduğunda "Kurumsal-Toptan" kategorisindeki ürünler toptan satış fiyatı ile gösterilecektir.

2- Bu web sitede (www.kozbil.com) bulunan iletişim formu aracılığı ile ya da doğrudan e-posta hesabına siparişinizi, fatura bilgilerinizi, gerek olduğunda kargo şubesinin ulaşabileceği bir telefon numarasını yazarak. Bu durumda Bilgi ve satış şartları tarafınızdan okunmuş ve kabul edilmiş sayılacaktır. Siparişin tutarı tarafınıza bildirildikten sonra yine bu web sitede "hesap numaraları" sayfasında bulunan hesap numaralarından birine siparişin ödemesi yapılmalıdır. Siparişiniz kargo şubesine teslim edildikten sonra takip numarası bildirilir.

Perakende satış

(Son kullanıcı ve toptan alım yapmayan tüzel kişiler dahil)

www.kozbilshop.com web sitesi üzerinden alım yapılabilir.

Ödeme seçenekleri; kredi kartı/banka kartı, kredi kartına taksit, EFT/havale.


Sık sık tarafımıza yöneltilen sorular ve bunların cevapları, uygulama ve kullanım kılavuzları gibi yardımcı sayfalara ulşamak için:

Destek


NOT: Telefonla sipariş kabul edilmez.
NOT: Satış şartları, toptan ve perakende satışlar için ayrı ayrı ilgili web sitelerinde mevcuttur.

İade için tutanak yazdırma

BİLGİ İade için tutanak yazdırma diğer web sitelerimizde de anlatılmıştır.

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “ Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir.

Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken husus; kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, “ Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır. “ gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.
(Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür.)

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamazsanız bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak firmamıza bilgi vererek ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

DİKKAT Tarafınıza ulaşan hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firması ile tarafımıza göndermelisiniz.
Örneğin; Aras Kargo ile elinize ulaşan hasarlı bir ürün için geri gönderimi yine Aras Kargo ile yapmalısınız, aksi hallerde ürünün kargo tazminleri sırasında problem yaşanmaktadır.